Maddenin Ardındaki Sır

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1124
1

Sanatçıların taltif edilmesi sanat güçlerini artırır. Sanatçıyı unutmak milli bir felakettir. Sanatçılara ömür boyu sahip çıkılması gerekir.

2

Suriyeli misafirlerimiz bizim canımız, kim ne derse desin onlara sonuna kadar sahip çıkacağız inşaAllah.

3

Sokak sanatçılarına hak ettikleri değerin verilmesi önemlidir. Sokakta icra edilen müzik gerçekten nefis oluyor, gereği gibi takdir edilmeli.

4

Sevgiyi yasaklayan, kadınların özgürlüğünü, neşesini baskı altına alan bir sistemde sanat da gelişmez.

5

Sevginin, dostluğun, kardeşliğin yayıldığı bir toplumda hiçbir genç kız taciz edilmez, rahatsız edilmez.

6

Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretlerinin evlatları çok değerli, kıymetli insanlar. Onlar bize Sultanımız'ın emaneti, her biri bizim için çok değerli.

7

Şans Allah'ın kaderde o kişiye mahsus yarattığı imkanlar veya zorluklardır. Kör tesadüf anlamında olan şans yanlıştır. Her şey kaderdedir.

8

Şımarma görgü eksikliğinden ve cehaletten kaynaklanır. Görgüsü, bilgisi arttıkça kişi şımarmanın küçük düşürücü olduğunu anlar.

9

Sevgi, dostluk, kardeşlik olsa insanların, evlerin, ülkelerin arasında duvarlar kalmaz.

10

Sevgi olmadan saygı oluşmaz, sadece suni saygı gösterisi oluşur.

11

Şeytan insana her yönden yaklaşır, her yerdedir fakat etkisi zayıftır, insanlara kötülük telkin eder ama iman edenler onu dinlemezler.

12

Şeyh Nazım Hazretleri dünya tatlısıydı, Allah gani gani rahmet etsin.

13

Sadece Kuran'a tabi olan insan tam anlamıyla özgürdür.

14

Şii - Sünni karşıtlığını sanki takva alametiymiş gibi gösteriyorlar. Müslümanların kardeş olduğunu unutuyorlar, bu yüzden İslam Birliği olmuyor.

15

Sünni-Şii karşıtlığı İngiliz derin devletinin oyunudur. Bölgenin iki güçlü ülkesi olan Türkiye ile İran’ı çatıştırmak istiyorlar. Kimse oyuna gelmesin. İran ve Türkiye çatışırsa Allah korusun İslam alemi mahvolur. İki ülke ittifak ederse çatışmalar ortadan kalkar, İslam Birliği oluşur.

16

Sahabe kendisinden kat kat büyük ordulara karşı cesaretle mücadele ediyordu. Hepsi iman sevinci ve neşesi içindeydi, kimse fütur vermiyordu.

17

Sevgisizlik hastalığı veba gibi bulaşıcı ve tehlikeli bir hastalık. Bu hastalığa karşı mutlaka tedbir alınması gerekir.

18

Sayın Kılıçdaroğlu'nun demokrasiyi, adaleti savunan, kendi kanaatine göre mağdur gördüğü kişileri savunan üslubu normal. Sağlıklı muhalefet budur. Güçlü muhalefet olması demokrasinin sağlıklı olduğunu gösterir. Muhalefetten rahatsızlık duymamak gerekir.

19

Sevgisiz, bilgisiz insanlar farkında olarak veya olmayarak insanları İslam'dan uzaklaştırıyorlar.

20

Siyasi meseleyi bir kenara bırakıp güçlü bir liderin etrafında milletçe kenetlenirsek İngiliz derin devleti Türkiye'ye bir şey yapamaz.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1124
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top