Maddenin Ardındaki Sır

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 33
1

10 yıl sonra Türkiye çok güzel bir konumda olacak Allah'ın izniyle. Bu zor günlerin ardından her türlü güzelliğin olduğu bir ülke olacak.

2

1940'larda kalmış sol zihniyet CHP'ye başarı getirmez. CHP Atatürk'ün modern dindar anlayışını benimseyip halkı kucakladığında başarılı olur. Özgürlükçü, atılımcı, her kesimi kucaklayan, cemaatlere, tarikatlara şefkatle yaklaşan, Bediüzzaman'a sahip çıkan bir CHP müthiş başarılı olur.

3

15 Temmuz gecesi darbeye karşı en erken saatte en esaslı açıklamayı yapan kanal biziz. RTÜK de bu gerçeği raporunda ifade ediyor.

4

15 Temmuz darbesinin ardında İngiliz derin devleti vardır. Bir yandan Türkiye'ye şirin görünmeye çalışırken bir yandan darbe planlıyorlar.

5

150 yıldır ilk defa dünya çapında İngiliz derin devletine karşı kültürel bir mücadele başladı, bu yolda kapıyı açmayı Allah bize nasip etti.

6

1980'lerden itibaren depremlerde düzenli artış var. Peygamberimiz (sav), depremlerin artışının Mehdi'nin çıkış alameti olduğunu bildirmiştir.

7

1400 yıllık İslam tarihinde hiç bu kadar çok "Mehdi gelmeyecek" denilmemiştir. Bu, Mehdi'nin geldiğinin alametlerinden biridir.

8

1980'lerden itibaren göktaşlarının dünyanın etrafını bir bulut gibi sarması ve kaplaması da çok mucizevi bir olaydır.

9

1400 yıldır her gün Müslümanlar Mesih Deccalin fitnesinden korunmak için dua ederler. Deccal fitnesi tarihin en büyük fitnesidir.

10

15 Temmuz darbe gecesi ilk saatlerden itibaren net tavır alıp darbenin emir komuta zinciri içinde olmadığını söyleyip 12 saatten fazla yayın yaptım.

11

15 Temmuz gecesi Türkiye'yi işgal hazırlığı yapan İngiltere darbenin başarısız olduğunu gördükten, emin olduktan sonra sözde desteğini açıkladı.

12

15 Temmuz gecesi İngiliz donanması Kıbrıs'a askerlerini yığmış ve potansiyel bir işgal için gerekli tüm hazırlıkları yapmıştı.

13

1. Dünya savaşında bazı İngiliz kadın casusları fuhuş yaparak istihbari bilgi elde ediyorlardı.

14

15 Temmuz darbe girişimi de bir münafık saldırısıdır. Münafık azgınlığı ve saldırganlığı çok psikopattır.

15

1400 yıldır ilk defa toplu halde bu kadar çok Mehdi gelmeyecek deniliyor. Bu da Mehdi'nin çıkış alametlerinden biridir.

16

15 Temmuz ehli imanın zafer bayramıdır. Şehitlerimizin olması da bir şereftir. Dünya milletimizin yiğitliğini bir daha gördü.

17

1884'de Abdülhamit döneminde ilk resmi genelev Zürefa Sokak’ta açılmıştır. Bir süre sonra Galata’daki genelev sayısı 100'ü bulmuştur.

18

1400 yıldır ilk defa "Mehdi gelmeyecek" konuşmaları bu kadar çok oluyor. Bu da Mehdi'nin geliş alametlerinden biridir.

19

15 Temmuz darbe girişiminde başarılı olamayan İngiliz derin devleti şimdi de Türkiye'yi kendince çözüm sürecine mecbur bırakmaya çalışıyor. Hiç boş yere plan kurmasınlar. PKK'nın istediği çözüm sürecine hiçbir zaman dönüş olmayacak.

20

1400 sene öncesini anlattığında, bunun münafığa dokunan bir yönü olmaz. Münafığın asrımıza göre yorumlanması çok önemli. Ayetlerle anlatılması önemli. O zaman münafığın kaçacak durumu kalmaz, iyice köşeye sıkışır.

kapak
resmi büyüt
 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 33
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top