Maddenin Ardındaki Sır

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1047
1

Hayatımın hiçbir döneminde Mehdilik iddiam olmadı ve olmayacak. Ama Mehdiyet bir gerçek. İsa Mesih'in gelişi de bir gerçek.

2

Her şeyi tesadüfle açıklayan bir düşünce bilim değildir. Evrim tesadüf putuna inanan bir pagan inancıdır.

3

Her insan sadece kendi ekranında kendisine gösterilen görüntüyü bilir, diğer bir insanın ekranında ne gösterildiğini bilemez.

4

Homoseksüellik tüm dinlerde haramdır. Tüm dinlerin mensupları bu ahlaki dejenerasyona karşı ortak ilmi tedbir almalıdır.

5

Homoseksüellik Kuran'a göre haramdır. Bu çirkin eylemi savunanlar gençlerimizin nasıl bir ortamda yetişmesini istediklerini düşünmelidir. Homoseksüelliğin sebep olduğu toplumsal tahribatı ortadan kaldırmak varken bu çirkinliği teşvik etmek çok büyük bir vicdansızlık ve vebaldir.

6

Her belanın altında Allah sevgisi ve Allah korkusunun olmaması vardır. Allah'ı seven bir insanın anlaşmazlık, aksilik, kavga yaşaması imkansızdır.

7

Hz. Mehdi devrinde dünyada silah kalmayacak, mevcut silahların tamamı sanayide kullanılacak.

8

Hayvanlar sevgi gösterildiğinde çok daha fazla güzelleşiyorlar, huyları da güzel oluyor.

9

Hayatın tadı imanla, Allah'ı aşkla sevdiğinde yaşanır. Allah aşkı, Allah korkusu olmadan hayatın rengi, güzelliği olmaz.

10

Hiçbir akıllı kadın gerçek sevgiye, derinliğe, tutkuya karşı direnmez. Kadın sevgide samimiyetsizlik görürse kendini sevgiye kapar.

11

Hayal etmek, Allah'ın verdiği bir nimet ve Allah'ın yaratma gücünün özel bir tecellisidir.

12

Her istediğimiz cennette olacak. Dünyada ise istediklerimizin bir kısmını ertelemek durumunda kalırız.

13

Her şeyin Allah'a ait olduğunu bilen ve her şeyi Allah'ın yarattığına iman eden birisi kıskançlık duygusu yaşamaz.

14

Hayvan sevgisi çok hayatidir. İnsanların bir kısmı hayvanları sevmenin kıymetini ve güzelliğini daha yeni anlamaya başladı.

15

Herkes birbirini çok sevse, kadınların üstündeki baskı, gerilim ortadan kalksa, cennet gibi bir ortam olur ve insanlar da mutlu yaşarlar.

16

Hz. İsa (as) Allah'ın Hayy isminin bir tecellisidir.

17

Hz. İsa ve Hz. Mehdi geldi ama son ana kadar belli olmayacaktır, Allah onu bir plan dahilinde gizli tutacak, en sonunda ortaya çıkacaktır. Hz. Mehdi'nin vefatından sonra İsa Mesih tebliğ faaliyetine devam edecektir.

18

Hayvanseverliğin artması çok güzel oldu. Hayvanların korunması için de çok kararlı davranıyorlar. Hayvanların rahat etmesi güzelliktir.

19

Hristiyanlar Kitap Ehlidir. Kuran'a göre Müslümanlar Kitap Ehli'ne şefkat ve sevgiyle yaklaşmakla yükümlüdür.

20

Her beden, dünyanın en güzel insanının vücudu da dahil, mezarda darmadağın olacak. Bedeni hırsla sahiplenmenin manası yok.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1047
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top