Maddenin Ardındaki Sır

MP3 Yanında mp3 işareti olan eserlerimiz seslendirmelidir.
MP4 Yanında mp4 işareti olan eserlerimizi izleyebilirsiniz.

Adnan Oktar Diyor Ki...

 
Eser ismi
Diller Dosya Formatı      
 
1-20 / Toplam: 1186
1

Kahraman Kazan halkı, Çengelköy'ün yiğitleri ve tüm vatanda tanka karşı duran yiğitlerimiz 15 Temmuz gecesi destan yazdılar maşaAllah.

2

Kadına saygının en yüksek olduğu dönem Mehdiyet devri olacaktır. Kadınlar özgürlüğü ve güzelliği diledikleri gibi yaşayacaklar.

3

Kıbrıs'ta toprak verilmesi gibi bir durum hiçbir zaman olmayacaktır.

4

Kürtler vicdanlı ve yiğittirler. Sabırlı, kanaatkar insanlardır.

5

Kitabın ruha etkisi çok güzeldir, bu sebeple kitapla tebliğ çok etkili bir yöntemdir.

6

Kuran'dan uzaklaşan insan içine kapanır, yalnız kalmak ister, dostluk istemez. Gittikçe bu mutsuz ruh hali onu sarar. İnsan Kuran'a sıkı sarıldığında, Allah'a kendini tam teslim ettiğinde içine kapanıp mutsuzlaşmaktan kurtulur.

7

Kıbrıs'tan verilecek bir karış toprağımız yoktur. Rumlar ve Türkler birlikte kardeşçe yaşayacaklar ama asla toprak vermeyiz.

8

Kuran Müslümanlığı hakim olsa Vahabi, Sünni, Şii, Alevi hepsi kardeş olurlar, kimse birbirine düşman olamaz.

9

Kadın haklarının korunması tek başına adli tedbirlerle mümkün olmuyor. En güzel çözüm kadına saygı ve sevgi ruhunun güçlendirilmesidir.

10

Külliye'de müzik resitalleri düzenlenmesi, opera, tiyatro etkinlikleri olması çok güzel olur. Sanata önem vermek hayati bir konudur.

11

Kaliteye önem vermek Türkiye için hayati bir ihtiyaçtır. Kalite ve Sanat Bakanlığı kurulursa bu güzel bir başlangıç olur, arkası gelir.

12

Komünizmde din, ahlak, devlet, aile yoktur. Mutluluk yoktur. Acımasızlık ve sevgisizlik hakimiyeti vardır.

13

Kadın güzelliği dünyayı cennete çevirir. Resim, müzik, heykel, şiir, sanat ve edebiyatın bir çok dalı kadın güzelliği üzerine kuruludur.

14

Komünizmin olduğu ortamda hayat anlamsız hale gelir, insanlar robotlaşır, neşe ve sevinç ortadan kalkar.

15

Kuran kalbe şifadır. Kalbin ilacı Allah'ı anmak, Allah'ı çok sevmektir.

16

Kuran'da reenkarnasyonun olmadığı açık olarak bildirmiştir.

17

Kadınların özgürlüğü esas olmalı, özgürlüğü kısıtlayan tutumlar doğru olmaz. Kadınların korunması, saygı görmesi, onurlarının şereflerinin korunması hayati bir konudur. Bir kadın şerefiyle, iffetiyle güzeldir.

18

Kuran'ın özgürlük alanı çok geniştir. Kuran'daki özgürlük yaşandığında sabahlar olmaz, insanlar müthiş neşe ve coşkuyla yaşarlar.

19

Kadınların dekoltesine, makyajına, neşesine kendilerince ölçü koyup karışan bazı kişiler homoseksüellerin en iğrenç makyajlarını olağan karşılıyorlar.

20

Kadının dekoltesine, güzelliğine, makyajına karışmak İslam'da değil, gelenekçi ortodoks sistemde vardır. İslam'da kadın hürdür.

 
Eseri internet sayfası olarak izleyin.
Kitabı satın alın
Yorumlar
, (, %, <, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, A, B, Ç, D, E, F, G, H, İ, J, K, L, M, N, Ö, P, R, Ş, T, Ü, V, Y, Z
 
1-20 / Toplam: 1186
Harun Yahya Etkiler | Basında Harun Yahya | Sunumlar | Ses kasetleri | İnteraktif CD'ler | Konferans setleri | Radyo programı / Piyesler | Broşürler| Site Hakkında | HarunYahya.net | Ana sayfanız yapın | Sık kullanılanlara ekle | RSS Servisi
Bu sitede yayınlanan tüm materyaller, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalanabilir ve çoğaltılabilir
© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.
© 1994 Harun Yahya. www.harunyahya.org
page_top